G O K K U S A G I

Yazılım Ve Danışmanlık

Gökkuşağı Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.

e-Arşiv Nedir?

E-Arşiv, tüm kestiğiniz faturalarınızı, E-Fatura mükellefi olmayan işletmelere ve son kullanıcılara, dijital ortamda kolay, hızlı, güvenilir ve kağıt masrafı yapmadan gönderme sistemidir. Kestiğiniz faturalar elektronik ortamlarda depolanmasını, ibraz edilmesini ve raporlanmasını Mikro E-Arşiv uygulaması ile sağlayabilirsiniz.

Neden e-Arşiv Kullanmalıyım?

Kağıt fatura basma maliyetleri azalır.Fatura başına maliyeti azaltır.Muhasebe süreçleri hızlanır, hata oranı düşer.Birim zaman ve toplam işlem süresinden tasarruf sağlanır.Fatura göndermeye dayalı zaman,iş gücü, operasyonel yükler minimize edilir.Fiziksel arşivlemeye dayalı depolama ve saklama maliyetleri azalır.Veri güvenliği ve denetime dayalı operasyonel maliyetler azalır.

e-Arşiv Avantajları Nelerdir?

Muhasebe Süreçlerinizi Hızlandırın
Mikro E-Arşiv ile fatura işlemlerindeki hata oranlarını düşürüp, faturalarınızın depolanması, ibraz ve rapor gibi birçok avantaja sahip olabilirsiniz. Böylelikle zaman ve mekândan tasarruf sağlamış olacaksınız.

Sınırsız Ulaşım İmkanı
İsterseniz evden, isterseniz işten e-Fatura uygulamalarına erişim sağlayabilir zaman ve mekan kısıtlamasına takılmazsınız.E-Arşiv sayesinde faturalarınız güvenli bir şekilde arşivlenir. (minimum 10 yıl boyunca)

Hızlı Entegre İmkanı
E-Arşiv ile mevcut Erp yazılımlarınıza entegre olabilirsiniz. Mikro E-Arşiv sayesinde, bakım ve güvenlik gibi önemli güncellemeler ile uğraşmadan sürekli güncel ve sürekli hızlı işlem yapabilirsiniz.

Gökkuşağı Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.

e-Arşiv ile İlgili Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın

Mesaj başarıyla gönderildi!
Birşeyler ters gitti. Daha sonra tekrar deneyin.